Wracamy do treningów !!!

Zajęcia treningowe będą odbywać się 2x w tygodniu - we wtorek oraz czwartek. Poniżej znajduje się podział na grupy:

WTORKI:

12:30-13:15 - Grupa I: Nataniel Chwastek, Jan Wydmański, Jakub Babiarz, Denzel Kinyanjui Wambui, Janusz Korbut, Paweł Kruk
13:15-14:00 - Grupa II: Szymon Bogunia, Łukasz Król, Kacper Ockoś, Eryk Siemianowski, Mateusz Imiołek, Kacper Cwynar
14:00-14:45 - Grupa III: Arkadiusz Bałazy, Szymon Kopeć, Jakub Świerczyński, Patryk Makowski, Marcel Gorzkowski, Maciej Sochański

CZWARTKI:

REGULAMIN UDZIAŁU W JEDNOSTCE TRENINGOWEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ KKS CZARNI SOSNOWIEC

Zarząd klubu informuje, że:

1. By zawodnik mógł uczestniczyć w zajęciach szkoleniowych, musi posiadać uregulowane wszystkie zaległości związane ze składkami członkowskimi.
2. Dzieci do 13 roku życia muszą dojechać na jednostkę treningową tylko i wyłącznie pod opieką rodzica / opiekuna prawnego bądź osoby pełnoletniej.
3. Podczas wejścia na obiekt sportowy obowiązkowo należy posiadać maseczkę zasłaniającą twarz i usta.
4. Podczas wejścia na trening należy obowiązkowo zdezynfekować ręce w przeznaczonym do tego miejscu.
5. Po zakończonym treningu należy obowiązkowo zdezynfekować ręce w przeznaczonym do tego miejscu.
6. Każdy zawodnik musi posiadać własną piłkę (zawodnicy otrzymają je "na stan" na pierwszym treningu)
7. Niemożliwe będzie korzystanie z pomieszczeń gospodarczych np. szatni lub pryszniców, wyjątkiem jest tylko WC.
8. Grupy treningowe mogą liczyć max. 6 zawodników + 1 trener na jedno boisko.
9. Podczas zajęć treningowych zaleca się utrzymanie bezpiecznego dystansu min. 2 metry.
10. Rodzice / opiekunowie prawni zezwalając zawodnikowi na udział w zajęciach szkoleniowych oświadczają, że zawodnik nie posiada żadnych dolegliwości zdrowotnych np. gorączka, kaszel, katar itp.
11. Rodzice / opiekunowie prawni mają zakaz przebywania na obiektach sportowych.
12. Na obiekcie sportowym zorganizowano wejście i wyjście osobnymi drogami w celu ograniczenia kontaktów miedzy sobą.
- Wejście ( od głównej bramy)
- Wyjście ( od strony sztucznego boiska)
13.Wjazd samochodami na trening od strony boiska głównego , natomiast pojazd nie może przebywać na parkingu podczas trwania zajęć treningowych, obiór zawodnika od strony sztucznego boiska.
14. Od maja składka członkowska wraca do pierwotnej wysokości, a więc 120 zł / miesiąc.